Mikulášský turnaj Akademie 2017

Již třetí ročník Mikulášského karate turnaje pro děti se konal letos 1.12.2017 v Dojo naší Akademie. V rámci turnaje porovnali naši mladí karatisté své dovednosti, cvičební posun a také dostali obrovskou dávku motivace ke zlepšení.Turnaje se zúčastnilo 69 závodníků startujících v 6 kategoriích, do kterých byli rozděleni na základě jejich pásků a věku. Role rozhodčích se zhostili Robin Bařák, Marek Čechák, Jindřich Mašláň, Vojtěch Mašláň a Šimon Terč. Technickým rozhodčím byli Josefína Přecechtělová a Saša Šindel.

Na startující děti se přišli podívat a projevit podporu rodiče, sourozenci, prarodiče a během turnaje nás navštívila i mikulášská družina, která podpořila atmosféru celého turnaje. Všechny děti od anděla, čerta a Mikuláše obdržely balíčky a výherci od nich přebrali medaile. Karatisté jim na oplátku předvedli krátkou ukázku karate.

“I přesto, že tento závod byl díky Mikulášské a předvánoční náladě nejméně formální z celého roku, na výkonech dětí to rozhodně nebylo znát. Motivace v podobě Mikulášské nadílky vedla k pěkným výkonům u všech závodníků a čert, který měl slíbeno, že si může odnést nejslabšího závodníka, nakonec odešel s prázdnou. Doufáme, že si všichni závodníci a rodiče turnaj užili a těšíme se na příští rok.“ uvedl Robin Bařák – hlavní trenér Akademie

Za výpomoc na turnaji děkujeme celé mikulášské družině z Inspirace Zlín z.s., technickému týmu a rozhodčím.