uvod_radost

Naše závodní úspěchy

Cílem sportu je dosažení nejlepších výsledků na soutěži. Cílem bojového umění je porazit sama sebe a posunout se dále.

Rok 2016

Mistrovství světa – 14. – 15.10.2016 Krakov

2. místo: Markéta Červinková (Kata Group B Girls Ind. 7 kyu)

3. místo: Mikuláš Přecechtěl (Kata Group C Boys Ind. 3 – 1 kyu)

3. místo: Kristýna Vaculíková (Kata Group D Girls Ind. 3 -1 kyu)

3. místo: Jindřich Mašláň (Kumite Youth Men’s Ind. using Jiyu)

3. místo: Juráňová, Kretíková, Kleiblová (Kata team Youth and Seniors Women’s)

3. místo: Mašláň, Slíva, Heger, Doubek (Kumite team Youth and Senior Men’s using Jiyu)

Mistrovství ČR – 1.10.2016 Zlín

1. místo: Jindřich Mašláň (Kumite starší junioři)

1. místo: Markéta Červinková (Kata žákyně B (9.- 7. kyu))

1. místo: Marek Navrátil (Kata žáci C (9.- 7. kyu))

1. místo: Mikuláš Přecechtěl (Kata žáci C (6.- 1.kyu))

1. místo: Luisa Prokopová (Kata žákyně D (3.- 1. kyu))

1. místo: Přecechtěl, Pavlík, Sabol (Kata team žáci C + D tým)

2. místo: Eliška Herzanová (Kata žákyně B (9.- 7. kyu))

2. místo: Dominik Zelina (Kata žáci B (6.- 1.kyu))

2. místo: Ondřej Navrátil (Kata žáci C (9.- 7. kyu))

2. místo: Jindřich Mašláň (Kata starší junioři)

2. místo: Jakub Krejčí (Kata senioři (9. – 4.kyu))

2. místo: Jana Pavlíková (Kata seniorky (9. – 4.kyu))

2. místo: Hana Juráňová (Kata seniorky (3.kyu – dan))

2. místo: Michal Pavlík (Kumite Sanbon kogo žáci D)

2. místo: Mikuláš Přecechtěl (Kumite Sanbon žáci C)

2. místo: Prokop, Le, Hájek (Kata team žáci C + D tým)

3. místo: Jiří Vrba (Kumite starší junioři)

3. místo: Lucie Žikovská (Kata žákyně B (9.- 7. kyu))

3. místo: Patricie Šimonová (Kata žákyně C (6.- 1.kyu))

3. místo: Gabriela Kubišová (Kata žákyně D (6.- 4. kyu))

3. místo: Kristýna Vaculíková (Kata žákyně D (3.- 1. kyu))

3. místo: Šimon Terč (Kata kadeti)

3. místo: Jiří Vrba (Kata starší junioři)

3. místo: Jiří Hegmon (Kata senioři (9. – 4.kyu))

3. místo: Daniel Veselý (Fukugo kadeti, mladší junioři)

3. místo: Jindřich Mašláň (Fukugo senioři, starší junioři)

3. místo: Saša Šindel (Kumite Kogo kadeti)

3.místo: Petr Janík (Kumite Sanbon kogo žáci D)

3.místo: Matyáš Koníček (Kumite Sanbon kogo žáci D)

3. místo: Kristýna Vaculíková (Kumite Sanbon kogo žačky D)

Rok 2015

Mistrovství ČR – 10.10.2015 Praha

1. místo: Hana Juráňová (Kata seniorky, starší juniorky)

1. místo: Stanislav Matúšek (Kata žáci-žačky A)

1. místo: Mikuláš Přecechtěl (Kata žáci C (6.- 1.kyu))

1. místo: Jiří Najman (Kata žáci D (9.- 7. kyu))

1. místo: Kristýna Vaculíková (Kata žákyně D (6.- 4. kyu))

1. místo: Prokop, Knotek, Zelina (Kata team žáci, žákyně A + B tým)

2. místo: Hana Juráňová (Fukugo ženy)

2. místo: Hana Juráňová (Kumite Kogo seniorky, starší juniorky)

2. místo: Dominik Pátík (Kata žáci-žačky A)

2. místo: Jáchym Prokop (Kata žáci B (6.- 1.kyu))

2. místo: Michal Pavlík (Kata žáci C (6.- 1.kyu))

2. místo: Ester Andrýsková (Kata žákyně C (6.- 1.kyu))

2. místo: Luisa Prokopová (Kata žákyně D (3.- 1. kyu))

2. místo: Jindřich Mašláň (Kata starší junioři)

3. místo: Ondřej Knotek (Kata žáci B (6.- 1.kyu))

3. místo: Aneta Zelinová (Kata žákyně C (6.- 1.kyu))

3. místo: Petr Janík (Kata žáci D (6.- 4. kyu))

3. místo: Šimon Terč (Kumite Sanbon kogo žáci D)

3. místo: Saša Šindel (Kumite Sanbon kogo žáci D)

3. místo: Přecechtěl, Pavlík, Sabol (Kata team žáci C + D tým)

Mistrovství Evropy WTKF – 17. – 18.10.2015 Litva

1. místo: Mikuláš Přecechtěl (Kata chlapci 5. kyu)

2. místo: Hana Juráňová (Kumite team seniorky)

2. místo: Luisa Prokopová (Kata dívky 3.kyu – 1.dan)

3. místo: Michal Pavlík (Kata chlapci 5. kyu)

3. místo: Ondřej Sabol (Kata chlapci 5. kyu)

3. místo: Kristýna Vaculíková (Kata dívky 5. kyu)

Rok 2014

Světový pohár dětí 27.10.2014 Ženeva a 2 medaile

1. místo Mikuláš Přecechtěl (Kata Group B  9.-7.kyu)
3. místo Luisa Prokopová (Kata Group C 6.-4. kyu)

Mistrovství ČR – 3.5.2014 Brno a 13 medailí

1. místo Prokop Jáchym – Mistr ČR v kategorii Nejmladší žáci KATA
1. místo Prokopová Luisa – Mistr ČR v kategorii Mladší žačky A KATA

2. místo Lysoněk Petr – Mladší junioři KUMITE
2. místo Nezvalová Jitka – Seniorky, juniorky FUKUGO
2. místo Mašláň Vojtěch – Kadeti KUMITE
2. místo Zelinová Aneta – Mladší žačky B KATA

3. místo Prokopová, Prokop, Přecechtěl – Mladší žáci, žačky KATA TEAM
3. místo Huťa Milan – Senioři KATA
3. místo Šikudová Lucie – Kadetky, juniorky KATA
3. místo Mašláň Jindřich – Mladší junioři KATA
3. místo Mašláň Jindřich – Mladší junioři KUMITE
3. místo Mašláň Vojtěch – Kadeti KATA
3. místo Pavlík Michal – Mladší žáci B KATA

4. místo Janík, Stojar, Staněk – Mladší žáci, žačky KATA TEAM
4. místo Verbíková Andrea – Seniorky KATA
4. místo Lysoněk Petr – Mladší Junioři KATA
4. místo Přecechtěl Mikuláš – Mladší žáci B KATA

Mezinárodní turnaj “Tolmin Cup” – 29.3.2014 Slovinsko

1.místo Lysoněk Petr – Kadeti KATA
3.místo Lysoněk Petr – Kadeti KUMITE
3. místo Prokopová Luisa – Mladší žákyně KATA
3. místo Mašláň Jindřich – Starší kadeti KUMITE
3. místo Mašláň Vojtěch – Starší žáci KUMITE
3. místo Terč Šimon – Mladší žáci KATA
1. místo Terč Šimon, Janík Petr, Šindel Saša – Mladší žáci KATA TEAM

Rok 2013

Mistrovství ČR – 1.6.2013 Brno

1. místo Prokopová – Mladší žákyně B KATA
2. místo Mašláň Jindřich – Junioři KUMITE
3. místo Mašláň Jindřich – Junioři KATA

UVÁDÍME POUZE VÝSLEDKY Z MISTROVSTVÍ ČR A MEZINÁRODNÍCH TURNAJŮ