Výsledky: 11 medailí na Mezinárodním turnaji Walachia Cup 2015

V sobotu 16.5.2015 se ve Vsetíně konal mezinárodní turnaj v tradičním karate, kterého se zúčastnilo 247 závodníků z Polska, Slovenska, Ukrajiny a České republiky. Naši Akademii reprezentovalo 41 závodníků, kteří získali celkem 11 medailí!

Sportovní hala Lapač ve Vsetíně byla zcela zaplněna karatisty a fanoušky v podobě rodičů. Drtivá většina z 247 závodníků byla právě v dětských a mládežnických kategoriích. Na třech zápasištích (tatami) probíhaly soutěže nepřetržitě od 11:00h. do 17:00h. Role nestranných rozhodčích se za naši Akademii zhostili trenéři Andrea Verbíková, Hana Juráňová a Robin Bařák, který byl hlavním rozhodčím celé soutěže.  Každý závodník soutěže si odnesl „čestnou“ perníkovou medaili a drobnost jako vzpomínku na tento turnaj. Současně naše Akademie získala velký dort, jako klub s druhým největším počtem přihlášených závodníků. Dort budeme krájet v pondělí 18.5.2015 v 16:00 hodin na tréninku dětí.

Další turnaj čeká naše karatisty v domácím prostředí ve Zlíně 20.6.2015.

Děkujeme realizačnímu teamu ve složení Michaela Bařáková, Jana Lysoňková a Milan Huťa za pomoc při soutěži.