Akademie cup 2020

Sobota 22.února byla opět ve jménu karate, protože se ve zlínském dojo konal tradiční Akademie Cup. Od 9 hodin ráno probíhala jedna kategorie za druhou. Pro mnohé žluté pásky to byly teprve druhé závody – zkušenosti sbírali už na prosincovém Mikulášském turnaji, a tak byl v sobotu vidět pokrok jak v karate, tak ve zvládání nervozity.

Celkem závodilo 67 závodníků v kategoriích kata a kumite. Od minulých závodů se osvědčilo soutěžit na 2 tatami, protože bylo dozávoděno už ve 13 hodin. Rozhodčími byli tradičně černé pásky z naší Akademie, jmenovitě Robin Bařák, Hana Juráňová, Josefína Přecechtělová, Daniel Veselý, Šimon Terč, Jindřich Mašláň, Vojtěch Mašláň a Saša Šindel. Fotografovaly Petra Kotolanová a Tereza Plášková.

Dalšími klubovými závody je Rusava Cup, který proběhne během letního soustředění.

Děkujeme všem fanouškům, kteří přišli podpořit a motivovat závodníky!