Daniel Veselý je mezi 10 nejúspěšnějšími sportovci města Zlína

V úterý 27.3.2018 proběhlo ve zlínském Kongresovém centru vyhlášení deseti nejlepších sportovců města Zlína za rok 2017. Mezi oceněnými byl i náš Daniel Veselý, který se pravidelně umisťuje na předních příčkách národních soutěží včetně Mistrovství ČR, dále získal bronzovou medaili na Mistrovství Evropy v Rumunsku (nejvyšší soutěž pořádaná v roce 2017).

Dosažené sportovní výsledky za rok 2017:
3. místo na Mistrovství Evropy WTKF Kumite
kategorie: Zápas kumite do 21 let (starší junioři)

3. místo na 1. kole Národního poháru ČATK 2017 v Ostravě

Moc děkuji za tuto cenu a nominaci. Vážím si toho, je tu spousta dobrých sportovců, skutečně si toho vážím. Chci poděkovat mému trenérovi Robinu Bařákovi a také rodině, která mě podporuje. Díky také všem parťákům, spoupeřům na tréninku, bez nich bych se určitě tak dobře nepřipravil. Ještě jednou děkuji. – řekl Daniel Veselý při přebírání svého ocenění

Statutární město Zlín i letos ocenilo celoroční vysoké nasazení a úspěchy sportovců. Slavnostním večerem provázel moderátor Jaromír Bosák a příjemný hudební doprovod zajistila muzikantka Emma Smetana se svojí kapelou. Ze slavnostního večera si odnesli tituly a ceny sportovci nominovaní do stejných kategorií jako vloni.

Kromě Daniela bylo oceněno dalších devět sportovců – jednotlivců. Jmenovitě fotbalista Stanislav Dostál, volejbalisté Radim Šulc a Jakub Varous, sportovní lezec Šimon Potůček, orientační závodnice na horských kolech Vilma Králová, závodník ve stejné disciplíně Jiří Hradil, házenkářka Michaela Kolářová a Kateřina Hálová, která vyniká v běhu.

Titul absolutního vítěze ankety Nejúspěšnější sportovec města Zlína za rok 2017 získal hokejista Libor Kašík. Na slavnostním večeru Vyhlášení nejúspěšnějších sportovců v Kongresovém centru Zlín byly oceněny i dva sportovní kolektivy – FC Fastav Zlín a kolektiv postižených sportovců sledge hokejový tým SHK LAPP Zlín.