Rusava

Letní karate camp Rusava 2019

Letní táborový camp určený pouze pro členy Akademie. Skvělé místo uprostřed krásné přírody Hostýnských vrchů, ve valašské obci Rusava, netradiční tréninky karate mimo zlínské dojo.  Nesmíte chybět…

Datum

neděle 4.8. – sobota 10.8.2019

Místo konání

Hotel Rusava I, Hotel Rusava II

Popis hotelu

Táborový karate camp se bude konat v Hotelech Rusava I a II obklopených krásnou přírodou Hostýnských vrchů. Součástí areálu hotelu je vnitřní bazén (každý účastník má vstup na 120 minut zdarma v ceně pobytu), 2 tělocvičny, společenská místnost na hry pro děti, venkovní víceúčelové hřiště a hotelová restaurace s jídelnou. V hotelovém baru je pak možnost koupit cukrovinky, drobné občerstvení i pití. Starší účastníci campu najdou v hotelovém baru možnost večerního posezení a také mají možnost využití hotelového wellness centra a sauny dle standardního ceníku hotelu. Budeme mít podle počasí také možnost využít k posezení i venkovní terasu. Hotel má vlastní víceúčelové hřiště s umělým povrchem určené na tenis, volejbal, basketbal či nohejbal a dětské hřiště s herní věží, pískovištěm a trampolínou pro menší děti a herní prvky pro větší děti – skluzavka, lezecká stěna, hrazdy, které jsou rozmístěny v areálu hotelu. V obou hotelech je pokrytí Wifi připojením k internetu. Pouhých 200 m pod hotelem se nachází oblíbené obecní letní koupaliště s tobogánem, skluzavkami a dětským hřištěm. Hotelový areál se nachází 30 km od Zlína. Online mapa cesty

Tréninky

V průběhu campu bude probíhat třífázový trénink, který se bude skládat z ranní rozcvičky, dopoledního a odpoledního tréninkového bloku, ve kterých budou účastníci campu do několika skupin, které odpovídají jejich věku a tréninkovým schopnostem. Venkovní tréninky budou probíhat v rámci areálu, který nám nabízí víceúčelové hřiště a několik zpevněných asfaltových ploch. K vnitřním tréninkům budeme využívat 2 tělocvičny, které hotely nabízí. Jedná se o menší tělocvičnu o rozloze 80m2 a naše hlavní valašské “dojo”, které má přes 180 m2, kam si přivezeme a položíme tatami. Účastníky, kteří mají výšku nad 150 cm pak čekají speciální tréninky ve vnitřním krytém bazénu zaměřené na trénink kopů a úderů při využití odporu vody. Během soustředění také bude probíhat individuální příprava na Mistrovství České republiky dle závodních disciplín. Tréninky jednotlivých skupin povedou trenéři Akademie a v případě velkého počtu účastníků posílíme náš tým dalšími kvalifikovanými trenéry z jiných klubů.

Další aktivity

Kromě tréninkového programu budou pro naše karatisty připraveny v průběhu týdne sportovní a dovednostní soutěže a oblíbená celotáborová hra. Samozřejmě nás všechny čeká tradiční opékání špekáčků, jednodenní výšlap a řada doprovodných aktivit. Nudit se nebudeme!

Ubytování

Hotel I nabízí ubytování v celkem 31 pokojích o kapacitě 2, 3 a 4 lůžka a s celkovým počtem 90 lůžek. Vedle standardních pokojů disponuje hlavní budova 3 apartmány a 1 bezbariérovým pokojem. Pokoje jsou přístupné výtahem a vybaveny jsou na úrovni ***, jejich samozřejmou součástí je TV se satelitními programy, WiFi připojení k internetu a pohodlná koupelna. Některé pokoje navíc nabízí balkón. Hotel II prošel rekonstrukcí v červnu 2018. Hotel disponuje komfortními 2 lůžkovými pokoji na úrovni *** a dvěma kongresovými sály (větší až pro 200 osob bude soužit jako naše hlavní dojo a menší s kapacitou okolo 30 osob jako možný další tréninkový prostor pro menší skupiny karatistů). Hotel II bude určen k ubytování pouze dospělých účastníků campu.

Plná penze + pitný režim

 • Snídaně

  Formou švédských stolů. Základní výběr salámů, sýrů, müsli, marmelády, párky, vejce, káva, čaj, juice.

 • Oběd

  Formou švédských stolů. Polévka a výběr ze 2 hlavních jídel.
  Pitný režim ze samoobslužných barelů.

 • Večeře

  Formou švédských stolů. Výběr ze 2 jídel.
  Pitný režim ze samoobslužných barelů.

 • Dieta

  V případě, že máte ze zdravotních důvodů speciální omezení ve stravě např. bezlepková atd. současně se zaplacením zálohy pošlete na e-mail informace o Vašem omezení ve stravě.

Tričko pro každého účastníka

Každý účastník dostane tričko ze speciální edice Akademie karate Zlín – Karate camp 2019.

Závody – Rusava Cup 2019

V pátek na konci karate campu proběhnou pro zájemce závody v kata, případně kumite. Pro vítěze jednotlivých kategorií budou připraveny diplomy, medaile a drobné věcné ceny.

Cena letního táborového karate campu

Účastník 6-13 let

(k datu nástupu nedovršil 14 let)

6 200 Kč

Volná místa 3 z 80

Účastník nad 14 let

(k datu nástupu dovršil 14 let)

8 000 Kč

Volná místa 1 z 40

Jak se přihlásit (termín zálohy a doplatku)

Přihlášku provedete uhrazením zálohy na bankovní účet Akademie.

Záloha 50% do 20. února 2019 (nebo do naplnění kapacity)

Doplatek 50% do 5. června 2019

Platbu je možné provést i najednou, tj. celou částku.

Pokyny k platbě dorazí všem členům na jejich e-mail, při platbě je nutné dodržet správný variabilní, specifický symbol a poznámku platby. V případě, že jede více rodinných příslušníků, je potřeba provést platbu za každého účastníka jednotlivě. Není možné rezervovat si místo přes e-mail, osobně atd.

Storno podmínky

1. Záloha ve výši 50% je nevratná a to včetně situace, kdy účastník campu již ukončil členství v Akademii. Výjimka viz. bod 6

2. Záloha ve výši 50% je nevratná v případě, kdy účastník neuhradí doplatek ke stanovenému datu.

3. V okamžiku nenastoupení na karate camp je storno 100% z uhrazené částky. Výjimka viz. bod 6

4. V případě, kdy účastník karate campu bude v okamžiku nástupu vykazovat zjevné známky nemoci a na místě přítomný lékař jej neshledá způsobilým k nástupu, nebude mu umožněno zúčastnit se karate campu.  Storno poplatek je 100% z uhrazené částky. Toto opatření má chránit zdravé účastníky karate campu, kteří mohou být nemocnými např. na pokoji nakaženi a museli by předčasně odjet domů.

5. V případě, kdy účastník karate campu bude v průběhu pobytu shledán přítomným lékařem zdravotně nezpůsobilý pro další setrvání na karate campu, nemá tento účastník nárok na vrácení poměrné částky uhrazené za karate camp.  Důvodem je to, že nemocným nejsme schopni na místě zajistit dostatečnou zdravotní péči a nepřetržitý dozor.

6. V případě neúčasti na karate campu ze zdravotních důvodů je povinnen účastník nahlásit a doložit lékařskou zprávu nejpozději 8 dní před dnem nástupu. Storno poplatek je ve výši 20% z celkové ceny pobytu.

Očkování a zdravotní posudek

V souladu s aktuální legislativou platnou pro pořádání sportovních a kolektivních pobytů je každý účastník soustředění povinen odevzdat zdravotní posudek od lékaře.
Tento obsahuje informaci o tom, zda užívá nějaké léky a jestli má nějaké zdravotní omezení a je řádně očkován.
Formulář bude součástí propozic, které vám zašleme před odjezdem na soustředění.

Pokyny před odjezdem na letní camp

Přečtěte si pokyny před odjezdem na karate camp.

Doprava

Hotel Rusava se nachází 30 km od Zlína. Dopravu na a z táborového campu si zajišťuje každý účastník samostatně. Rodiče mají možnost při předání dítěte jít s ním na jeho pokoj a pomoci s vybalením věcí.