Mikulášský turnaj Akademie 2016

Po úspěšném prvním ročníku Mikulášského karate turnaje pro děti konaném v roce 2015 jsme i letos v Akademii uspořádali turnaj na počest Mikuláše, čerta a anděla. Mikulášský turnaj proběhl 2.12.2016 v odpoledních hodinách v Dojo naší Akademie.

V rámci turnaje porovnali naši mladí karatisté své dovednosti, cvičební posun a také dostali obrovskou dávku motivace ke zlepšení.Turnaje se zúčastnilo 69 závodníků startujících v 6 kategoriích, do kterých byli rozděleni na základě jejich pásků a věku. Role rozhodčích se zhostili Robin Bařák, Marek Čechák a Miroslav Slezák a premiérově také Šimon Terč. Technickým rozhodčím byla Jana Lysoňková.

Na startující děti se přišli podívat a projevit podporu rodiče, sourozenci, prarodiče a během turnaje nás navštívila i mikulášská družina, která podpořila atmosféru celého turnaje. Všechny děti od anděla, čerta a Mikuláše obdržely balíčky a výherci od nich přebrali medaile. Karatisté jim na oplátku předvedli krátkou ukázku karate.

“Motivace v podobě Mikulášské nadílky, ale také případného pokárání čertem byla velká a tak výkony některých závodníků byly více než obdivuhodné, tento tradičně nejméně formální turnaj se povedl a já doufám, že všichni účastníci byli spokojeni minimálně stejně jako já.” uvedl Robin Bařák – hlavní trenér Akademie

Za výpomoc na turnaji děkujeme celé mikulášské družině z Inspirace Zlín z.s., technickému týmu a rozhodčím.