Klubové závody určené pro všechny děti ze skupin A, B, C, D, které mají žlutý pásek a výše.
Startovné
150 Kč. Hradí se v hotovosti před začátkem závodu
Věcné ceny
Pro každého účastníka Mikulášský balíček z rukou rohodčích s tématickou čepičkou:) Pro první tři v dané kategorii diplom a medaile. (Pro úplnost nejedná se Mikulášskou besídku)
Časový rozpis a kategorie
15:00h. – 15:45h. KATA žlutý a oranžový pásek (bez omezení věku) (19 závodníků)
(kata dle výběru rozhodčího, nejvýše kata, ze které máte již složené zkoušky)
Radim | Bobál |
Jiří | Brázda |
Lukáš | Czinege |
Frantisek | Chalupnik |
Nikolas | Koňárek |
Samuel | Koňárek |
Alexander | Kučera |
Matyáš | Kurfürst |
Anežka | Kurfürstová |
Vojtěch | Lang |
Justýna | Maňásková |
Jakub | Najman |
AGÁTA | NOVÁKOVÁ |
Jan | Pešák |
Diana | Přibylová |
Tmáš | Zdílna |
Samuel | Zelenay |
Tomáš | Zimčík |
Martin | Zimmermann |
15:45h. – 16:00h. KATA zelený pásek (bez omezení věku) (5 závodníků)
(kata dle výběru rozhodčího, nejvýše kata, ze které máte již složené zkoušky)
Karin | Červinková |
Lukáš | Chrástecký |
Adam | Lamberk |
Tomáš | Raška |
Štěpán | Trnovec |
16:00 – 16:30h. KATA modrý pásek (7 – 10 let)
Alan | Bařák |
Ondra | Cuřín |
Marie | Čeleďová |
Adam | Hájek |
Jan | Kašpar ml. |
Adriana | Knápková |
Jiří | Koníček |
Matyáš | Krčmář |
Lucie | Perutková |
Martin | Přibyl |
Maxmilián | Stojar |
Adam | Štěrba |
Rozárka | Tomšů |
16:30h.- 17:15h. KATA modrý pásek (11 – 14 let)
Jiří | Babíček |
Ondřej | Brázda |
Ivan | Dolský |
Jakub | Frgal |
Dan | Gerich |
Martin | Chrástecký |
Kateřina | Krejčiříková |
Kateřina | Kučerová |
Ema | Lorencová |
Eva | Lysoňková |
Klára | Mikulcová |
Marek | Navrátil |
Ondřej | Navrátil |
Jiří | Němeček |
Filip | Šemoda |
Jan | Šimek |
Simona | Tomková |
Berenika | Vykopalová |
Tomáš | Zapletal |
Nikola | Zapletalová |
17:15 – 17:30h. KUMITE modrý pásek chlapci (11 – 14 let)
Jiří | Babíček |
Ivan | Dolský |
Jakub | Frgal |
Marek | Navrátil |
Ondřej | Navrátil |
17:30 – 18:30h. KATA HNĚDÉ PÁSKY
Ester | Andrýsková |
Markéta | Červinková |
Tomáš | Hájek |
Šimon | Maňásek |
Stanislav | Matúšek |
David | Novotný |
Jáchym | Prokop |
Patricie | Šimonová |
Dominik | Zelina |
Aneta | Zelinová |
KUMITE HNĚDÉ PÁSKY DÍVKY
Ester | Andrýsková |
Patricie | Šimonová |
Aneta | Zelinová |
KUMITE HNĚDÉ PÁSKY CHLAPCI
Tomáš | Hájek |
Šimon | Maňásek |
David | Novotný |
dle počtu přihlášených odhad od 15:00 – 19:00h. vždy po kategoriich, bude posláno e-mailem několik dnů před závodem, celkem závod bude pro jednu kategorii trvat cca 40 minut ne déle
Popis kategorie
KATA (systém pavouk, dva závodníci nastoupí, lepší postupuje dále, včetně repasáže mezi prohranými)
SANBON KOGO KUMITE (systém pavouk, řízené kumite, kde je určena první technika útoku)
Přihláška (nutná)
Přihlášky nejpozději do úterý 26.11.2018 do 20:00h pomocí online formuláře zde:
https://goo.gl/forms/jM4sGB5uXS8sBNU52
Rozhodčí
všichni rozhodčí Akademie s platnou licencí rozhodčího ČATK