Načítám Akce

« All Events

  • akce již proběhla.

Mikulášský turnaj Akademie 2018

7.12.2018

Klubové závody určené pro všechny děti ze skupin A, B, C, D, které mají žlutý pásek a výše.

Startovné

150 Kč. Hradí se v hotovosti před začátkem závodu

Věcné ceny

Pro každého účastníka Mikulášský balíček z rukou rohodčích s tématickou čepičkou:) Pro první tři v dané kategorii diplom a medaile. (Pro úplnost nejedná se Mikulášskou besídku)

Časový rozpis a kategorie

15:00h. – 15:45h. KATA žlutý a oranžový pásek (bez omezení věku) (19 závodníků)
(kata dle výběru rozhodčího, nejvýše kata, ze které máte již složené zkoušky)

Radim Bobál
Jiří Brázda
Lukáš Czinege
Frantisek Chalupnik
Nikolas Koňárek
Samuel Koňárek
Alexander Kučera
Matyáš Kurfürst
Anežka Kurfürstová
Vojtěch Lang
Justýna Maňásková
Jakub Najman
AGÁTA NOVÁKOVÁ
Jan Pešák
Diana Přibylová
Tmáš Zdílna
Samuel Zelenay
Tomáš Zimčík
Martin Zimmermann

15:45h. – 16:00h. KATA zelený pásek (bez omezení věku) (5 závodníků)
(kata dle výběru rozhodčího, nejvýše kata, ze které máte již složené zkoušky)

Karin Červinková
Lukáš Chrástecký
Adam Lamberk
Tomáš Raška
Štěpán Trnovec

16:00 – 16:30h.  KATA modrý pásek (7 – 10 let)

Alan Bařák
Ondra Cuřín
Marie Čeleďová
Adam Hájek
Jan Kašpar ml.
Adriana Knápková
Jiří Koníček
Matyáš Krčmář
Lucie Perutková
Martin Přibyl
Maxmilián Stojar
Adam Štěrba
Rozárka Tomšů

 

16:30h.-  17:15h. KATA modrý pásek (11 – 14 let)

Jiří Babíček
Ondřej Brázda
Ivan Dolský
Jakub Frgal
Dan Gerich
Martin Chrástecký
Kateřina Krejčiříková
Kateřina Kučerová
Ema Lorencová
Eva Lysoňková
Klára Mikulcová
Marek Navrátil
Ondřej Navrátil
Jiří Němeček
Filip Šemoda
Jan Šimek
Simona Tomková
Berenika Vykopalová
Tomáš Zapletal
Nikola Zapletalová

17:15 – 17:30h. KUMITE modrý pásek chlapci (11 – 14 let)

Jiří Babíček
Ivan Dolský
Jakub Frgal
Marek Navrátil
Ondřej Navrátil

17:30 – 18:30h. KATA HNĚDÉ PÁSKY

Ester Andrýsková
Markéta Červinková
Tomáš Hájek
Šimon Maňásek
Stanislav Matúšek
David Novotný
Jáchym Prokop
Patricie Šimonová
Dominik Zelina
Aneta Zelinová

KUMITE HNĚDÉ PÁSKY DÍVKY

Ester Andrýsková
Patricie Šimonová
Aneta Zelinová

KUMITE HNĚDÉ PÁSKY CHLAPCI

Tomáš Hájek
Šimon Maňásek
David Novotný

dle počtu přihlášených odhad od 15:00 – 19:00h. vždy po kategoriich, bude posláno e-mailem několik dnů před závodem, celkem závod bude pro jednu kategorii trvat cca 40 minut ne déle

 

Popis kategorie

KATA (systém pavouk, dva závodníci nastoupí, lepší postupuje dále, včetně repasáže mezi prohranými)

SANBON KOGO KUMITE (systém pavouk, řízené kumite, kde je určena první technika útoku)

Přihláška (nutná)

Přihlášky nejpozději do úterý 26.11.2018 do 20:00h pomocí online formuláře zde:

https://goo.gl/forms/jM4sGB5uXS8sBNU52

Rozhodčí

všichni rozhodčí Akademie s platnou licencí rozhodčího ČATK

 

Podrobnosti

Datum:
7.12.2018
Rubrika Akce:

Pořadatel

Akademie karate Zlín
Telefon:
+420 778 767 517
Webová stránka:
www.karate-zlin.cz

Místo konání

Dojo Akademie
Kvítková 248
Zlín, Zlínský kraj 76001 Česká republika
+ Google Mapa