Klubové závody určené pro všechny karatisty Akademie, kteří mají žlutý pásek a výše. Cílem je, aby startovali všichni členové Akademie jako součást svého tréninku karate.
Startovné:
200 Kč hradí se na místě před startem v hotovosti.
Věcné ceny:
Pro všechny účastníky diplom, pro medailisty medaile a věcné ceny (dle sponzorů), vítěz dané kategorie dostane pohár.
Děti
9:00 – 10:15h.
KATA děti 5-8 let žluté a oranžové pásky (23 závodníků)
Rozbalit seznam závodníků
(kata Heian Shodan)
Ondřej Brázdil
Dominik Brůžička
Ondra Cuřín
Jonáš Franc
Adam Hájek
Helena Hnilová
Jan Kašpar
Miroslav Kovařík
Adam Lamberk
Teodor Pátík
Lucie Perutková
Marek Plášek
Tomáš Raška
Maxmilián Stojar
Johan Špaček
Adam Štěrba
Rozálie Tomšů
Veronika Trňáková
František Urban
Ondřej Urban
Roman Vaňhara
Vilém Večerka
Zachariáš Zemina
10:15 – 11:30h.
KATA děti 9-14 let žluté a oranžové pásky (21 závodníků)
Rozbalit seznam závodníků
(kata Heian Shodan)
Jiří Babíček
Ondřej Brázda
Marek Goiš
Martin Holotík
Marcela Hutařová
Matyáš Krčmář
Kateřina Krejčiříková
Kateřina Kučerová
Klára Mikulcová
Adam Nádvorník
Matěj Ondík
Lukáš Panuška
Ondřej Pavlíček
Ondřej Pavlíček
Tereza Plášková
Hubert Pluháček
Alex Ryška
Filip Šemoda
David Vrba
Berenika Vykopalová
Jakub Zdráhal
12:30 – 14:00h.
KATA děti 5-14 let zelené pásky (24 závodníků)
Rozbalit seznam závodníků
(kata dle výběru rozhodčího, nejvýše kata, ze které máte již složené zkoušky)
Alan Bařák
Marie Čeleďová
Markéta Červinková
Adam Čuba
Viktor Dynka
Eliška Herzanová
Martin Chrástecký
Veronika Ježiková
Adriana Knápková
Jiří Koníček
Ema Lorencová
Eva Lysoňková
Marek Navrátil
Ondřej Navrátil
Jiří Němeček
Filip Ondík
Julie Pánková
Stefanie Popova
Martin Přibyl
Kryštof Rolenc
Jan Vrána
Tomáš Zapletal
Nikola Zapletalová
Lucka Žikovská
14:00 – 16:00h.
KATA děti 5-14 let modré až hnědé pásky (30 závodníků)
Rozbalit seznam závodníků
(kata dle výběru rozhodčího, nejvýše kata, ze které máte již složené zkoušky)
Mykyta Adamov
Magdaléna Bednaříková
Leontýna Bémová
Daniel Boháček
Jan Čechák
Petr Čechák
Ivan Dolský
Jakub Frgal
Petr Gahura
Tomáš Hájek
Matyáš Koníček
Kateřina Krejčová
Gabriela Kubišová
Šimon Maňásek
Stanislav Matúšek
Jiří Najman
David Novotný
Tomáš Pastorek
Dominik Pátík
Martin Pavlík
Michal Pavlík
Jáchym Prokop
Mikuláš Přecechtěl
Ondřej Sabol
Jakub Urbánek
Kristýna Vaculíková
Michal Zavadil
Dominik Zelina
Aneta Zelinová
Tereza Zuzaníková
KUMITE chlapci a dívky 8-11 let zelené až hnědé pásky (9 závodníků)
Rozbalit seznam závodníků
(sanbon kumite)
Ivan Dolský
Petr Gahura
Adriana Knápková
Jiří Koníček
Eva Lysoňková
Stanislav Matúšek
David Novotný
Jáchym Prokop
Dominik Zelina
KUMITE chlapci 12-14 let zelené až hnědé pásky (8 závodníků)
Rozbalit seznam závodníků
(sanbon kogo kumite)
Mykyta Adamov
Daniel Boháček
Jakub Frgal
Matyáš Koníček
Šimon Maňásek
Jiří Najman
Michal Pavlík
Mikuláš Přecechtěl
KUMITE dívky 12-14 let zelené až hnědé pásky (2 závodníci)
Rozbalit seznam závodníků
(sanbon kogo kumite)
Kristýna Vaculíková
Aneta Zelinová
Dospělí
16:15 – 17:00h.
KATA dospělí nováčci 2016 žluté pásky (11 závodníků)
Rozbalit seznam závodníků
(kata Heian Shodan)
Zdeněk Brázda
Radek Jež
Jiří Klačánek
Hana Pergerová
Amálie Peroutková
Kateřina Ševčíková
Jan Talaš
Radek Tichý
Jaroslav Urban
Alžběta Václavíková
Pavel Žikovský
17:00 – 18:00h.
KATA dospělí B+C zelené a modré pásky (17 závodníků)
Rozbalit seznam závodníků
(kata dle výběru rozhodčího, nejvýše kata, ze které máte již složené zkoušky)
Petr Bělaška
Zdeněk Botík
David Herzan
Tomáš Januška
Miroslava Janušková
Alice Janušková
Lukáš Josefík
David Kalup
Jan Kašpar
Anna Kašparová
Jakub Krejčí
Jiří Otrusina
Michal Pavlík st.
Jana Pavlíková
Radovan Vrána
Jan Zemina
Michal Žváček
18:00 – 19:30h.
KATA dospělí A hnědé pásky (13 závodníků)
Rozbalit seznam závodníků
(kata dle výběru rozhodčího, nejvýše kata Bassai Dai, v případě, že oba cvičí Jion, může být Jion)
Simona Galádová
Vojtěch Hartman
Jiří Hegmon
Irena Kurfürstová
Michael Pluskal
Aleš Přecechtěl
Josefína Přecechtělová
Martina Přecechtělová
Lucie Šikudová
Saša Šindel
David Tomšů
Daniel Veselý
Jiří Vrba
KUMITE dospělí A muži všechny pásky (5 závodníků)
Rozbalit seznam závodníků
(volné kumite)
Jiří Hegmon
Saša Šindel
David Tomšů
Daniel Veselý
Jiří Vrba
KUMITE dospělí A ženy všechny pásky (4 závodníci)
Rozbalit seznam závodníků
(volné kumite)
Simona Galádová
Irena Kurfürstová
Josefína Přecechtělová
Lucie Šikudová
Popis kategorie:
KATA (systém pavouk, dva závodníci nastoupí, lepší postupuje dále, včetně repasáže mezi prohranými)
KUMITE (systém pavouk)
Přihláška (nutná):
Přihlášky nejpozději do neděle 5.3.2017 do 20:00h. online formulářem zde:
http://goo.gl/forms/g0kX028zUA
Rozhodčí
Ing. Robin Bařák 5.dan, Jindřich Mašláň 1.dan, Marek Čechák 1.dan