Výsledky našich závodníků MČR Brno 2013

V sobotu 1.6.2013 se konalo ve Sportovní hale TJ Tesla Brno Mistrovství České republiky v tradičním karate. Za Akademii karate Zlín se zúčastnilo celkem 34 závodníků, samozřejmě trenéři Robin Bařák, Andrea Verbíková a velká podpora v podobě rodinných příslušníků na tribunách. Sensei Robin Bařák byl ČATK nominován na hlavního rozhodčího MČR, takže měl na starosti koordinaci celého teamu 20 rozhodčích. MČR se zúčastnilo celkově 164 závodníků v 27 kategoriích. V takto náročném závodě a obrovské konkurenci těch nejlepších závodníků ČR se závodníkům Akademie karate Zlín podařilo dosáhnout skvělých výsledků!

První titul Mistryně ČR a zlatou medaili pro naši Akademii vybojovala Luisa Prokopová (8.kyu) v kategorii kata mladší žákyně B.

Hned dvě medaile vybojoval Jindřich Mašláň (3.kyu) a to stříbrnou medaili v kategorii kumite junioři a bronzovou medaili v kategorii kata junioři.

Jsme velmi hrdí nejen na tyto výsledky, ale i výkony všech 34 závodníků Akademie. Nejeden rozhodčí chválil, že první start odchovanců ze Zlína na větší soutěži se jim povedl a máme řadu talentů, kteří již brzy začnou atakovat nejvyšší příčky i v ostatních kategoriích.